Toplu SMS

Toplu SMS, Cep telefonlarının özellikle Türkiye’de çok yüksek oranlı kullanımıyla yeni bir pazarlama iletişimi ve bilgilendirme kanalı oluşturmaktadır.

Türkiye’deki Kurum ve Kuruluşlar Toplu SMS ( Kısa Mesaj Servisi ) ihtiyaçlarını en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde JetSMS Ürün Ailesi ile karşılıyorlar.

JetSMS Ürün Ailesi

JetSMS Web
İnternet üzerinden müşteri listeleri yönetilebilir, istenildiği gibi gruplanarak tekil veya çoğul SMS gönderimleri yapılabilir. JetSMS Web, gönderilen SMS’lerin anında raporlanabileceği ayrıcalıklı bir SMS gönderim deneyimi yaşatır.

JetSMS Excel
Müşteri listeleri Excel’de tutuyor ve çalışmalar Excel üzerinde yapılıyor ise JetSMS Excel ürünümüz devreye giriyor. Çalışma yapılan dosya üzerinde başka bir programa ihtiyaç duymadan JetSMS Excel, Excel’in filtreleme özelliklerini de kullanarak kolayca SMS gönderimine olanak sağlıyor.

JetSMS Masaüstü
Bilgisayarın masaüstüne kolaylıkla kurulabilen JetSMS Masaüstü programı sayesinde müşteri veritabanı istendiği gibi oluşturularak SMS gönderimi yapılabilir ve gönderim raporları takip edilebilir.

SMPP Gateway
Müşterilerimiz “JetSMS Direct” ürünümüz sayesinde son derece kapsamlı bir SMS yönetim platformun da sahip olabilirler.

JetSMS Cep
Cep telefonlarına yüklenen bir uygulama ile istenilen her yerden JetSMS hesabına erişilebilir, istendiği zaman SMS gönderimi yapılabilir. Mesaj gönderimleri istendiği gibi raporlanabilir.

JetSMS API
Kurumların kullandığı JAVA, .Net, VB API gibi çeşitli programlama dillerinde geliştirilmiş olan programların SMS gönderimi yapabilmesi için JetSMS API komutlarından faydalanılabilir.

JetSMS Windows Servis
JetSMS Windows Servis ile özel bir programa ihtiyaç duymadan SMS gönderimi yapılabilir, gönderim raporları görüntülenebilir.

JetSMS Direct
Şirket sunucularına kurulacak özel bir program ile müşteri listeleri için çeşitli işlem kuralları oluşturarak işlemlerin gerçekleştiği anda otomatik SMS gönderilebilmesi için tasarlanmış JetSMS Direct, IT departmanlarının yükünü önemli ölçüde hafifletiyor.

OTP SMS
OTP SMS sistemi ile anlık SMS gönderimi yapılabilir. OTP, özellikle tek kullanımlık şifrelerin hızlı ve güvenli bir şekilde göndermenizi sağlayacaktır.

TC Numarasına SMS
Müşteri listelerinde TC kimlik numarası ile kaydı bulunan ancak cep telefonu numaralarına ulaşılamayan Vodafone müşterilerine SMS gönderimi yapılabilmesiniz sağlayan bir servistir.

Vergi Numarasına SMS
Vergi No SMS, GSM numaralarını bilmediğiniz kurumlara vergi numaraları üzerinden SMS gönderilmesini sağlayan servistir. Vergi numaralarına sahip olduğunuz müşterilerinizin yetkililerine Vergi No’ya SMS servisi ile ulaşabilir, bilgilendirme, reklam/pazarlama mesajlarını gönderebilirsiniz. SMS gönderiminde Vergi Numarasına karşılık gelen numaralar Özel Şifre Yetkilisi, İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi ve Karar Vericidir. Bu yetkililerden tümüne veya seçilenlerine gönderim yapılabilir. Mesajın ulaşması için ilgili kişinin telefon numarasının Operatör Rehber ’ine kayıtlı olması gerekmektedir.

Yurtdışı SMS
Yabancı ve yurtdışı operatörlerin abonelerine uygun tarifeler ile JetSMS ürün ailesini kullanarak SMS gönderilmesini sağlar.

MMS
MMS, bir kısa mesaj içerisine sabit veya hareketli görsel nesneler (resim, hareketli resim, video) kullanmayı mümkün kılan mesajlaşma sistemidir. MMS ile marka görselleri öne çıkarılabilir ve daha etkili kampanyalar düzenlenebilir.

JetSMS’in geniş ürün yelpazesi ve entegre çözümleri arasında size uygun çözümü mutlaka bulacaksınız. Üstelik tüm çözümler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda değiştirilebilir, geliştirilebilir. %100 Müşterilerimizin ihtiyacına göre sistemlerine entegre edilebilir durumdadır. Biotekno, yazılım gücü, şirketinizin ihtiyaçlarını çözmek için her zaman yanınızda olacaktır.

Mobil İletişim yükselen bir ivme ile gelişim gösteriyor.” Siz de müşterilerinizle bir SMS uzaklığında iletişim halinde olmaya ne dersiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir