Toplu SMS Paket Fiyatları ve SMS Çözümleri

Toplu SMS Web Servisi

Operatör bağımsız ekonomik fiyatlarla toplu SMS göndermek isteyenler için ideal çözümdür. Taahhüt vermeniz gerekmez. Ekonomik SMS, İndirimli SMS

Taahhütsüz Ön Ödemeli Başlıklı Toplu SMS paket fiyatları

Başlıklı 1.000 1,000 Kredi 29 TL  
Başlıklı 2.500 2,500 Kredi 59 TL  
Başlıklı 5.000 5,000 Kredi 124 TL  
Başlıklı 10.000 10,000 Kredi 198 TL  
Başlıklı 25.000 25,000 Kredi 474 TL  
Başlıklı 50.000 50,000 Kredi 749 TL      Kampanya
Başlıklı 100.000 100,000 Kredi 999 TL   “Çok Özel  Kampanya

 

Hemen arayın : 05325575388

SMS konusunda bizimle birlikte neler yapabileceğinizi konuşalım

 

***

JetSMS servisi

Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom üzerinden başlıklı sms göndermek isteyenler için ideal çözüm JETSMS servisidir.

JETSMS toplu sms gönderim servisi size istediğiniz operatörle çalışma esnekliği sağlar.

Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörlerinden birini seçerek  bizimle sözleşme yaptıktan 1 iş günü sonra servis aktif hale gelir.

JETSMS gönderim fiyatı operatörün belirlediği fiyatlardır. Fatura operatörden size gelir.

Kurumların, kendi veritabanlarındaki kişilere toplu SMS gönderimi yapabileceği, gönderdikleri mesajların raporuna anında ulaşabilecekleri, müşterilerinden SMS alabilecekleri, her türlü ölçekteki kurumun ihtiyacına yanıt verebilecek onlarca çeşit ürün ve servisin bulunduğu bir toplu mesajlaşma platformudur.

Cep telefonlarının özellikle Türkiye’de çok yüksek oranlı kullanımıyla yeni bir pazarlama iletişimi ve bilgilendirme kanalı oluşturmaktadır.

Türkiye’deki Kurum ve Kuruluşlar Toplu SMS ( Kısa Mesaj Servisi ) ihtiyaçlarını en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde JetSMS Ürün Ailesi ile karşılıyorlar.

JetSMS Ürün Ailesi

JetSMS Web
İnternet üzerinden müşteri listeleri yönetilebilir, istenildiği gibi gruplanarak tekil veya çoğul SMS gönderimleri yapılabilir. JetSMS Web, gönderilen SMS’lerin anında raporlanabileceği ayrıcalıklı bir SMS gönderim deneyimi yaşatır.

JetSMS Excel
Müşteri listeleri Excel’de tutuyor ve çalışmalar Excel üzerinde yapılıyor ise JetSMS Excel ürünümüz devreye giriyor. Çalışma yapılan dosya üzerinde başka bir programa ihtiyaç duymadan JetSMS Excel, Excel’in filtreleme özelliklerini de kullanarak kolayca SMS gönderimine olanak sağlıyor.

JetSMS Masaüstü
Bilgisayarın masaüstüne kolaylıkla kurulabilen JetSMS Masaüstü programı sayesinde müşteri veritabanı istendiği gibi oluşturularak SMS gönderimi yapılabilir ve gönderim raporları takip edilebilir.

SMPP Gateway
Müşterilerimiz “JetSMS Direct” ürünümüz sayesinde son derece kapsamlı bir SMS yönetim platformun da sahip olabilirler.

JetSMS Cep
Cep telefonlarına yüklenen bir uygulama ile istenilen her yerden JetSMS hesabına erişilebilir, istendiği zaman SMS gönderimi yapılabilir. Mesaj gönderimleri istendiği gibi raporlanabilir.

JetSMS API
Kurumların kullandığı JAVA, .Net, VB API gibi çeşitli programlama dillerinde geliştirilmiş olan programların SMS gönderimi yapabilmesi için JetSMS API komutlarından faydalanılabilir.

JetSMS Windows Servis
JetSMS Windows Servis ile özel bir programa ihtiyaç duymadan SMS gönderimi yapılabilir, gönderim raporları görüntülenebilir.

JetSMS Direct
Şirket sunucularına kurulacak özel bir program ile müşteri listeleri için çeşitli işlem kuralları oluşturarak işlemlerin gerçekleştiği anda otomatik SMS gönderilebilmesi için tasarlanmış JetSMS Direct, IT departmanlarının yükünü önemli ölçüde hafifletiyor.

OTP SMS
OTP SMS sistemi ile anlık SMS gönderimi yapılabilir. OTP, özellikle tek kullanımlık şifrelerin hızlı ve güvenli bir şekilde göndermenizi sağlayacaktır.

TC Numarasına SMS
Müşteri listelerinde TC kimlik numarası ile kaydı bulunan ancak cep telefonu numaralarına ulaşılamayan Vodafone müşterilerine SMS gönderimi yapılabilmesiniz sağlayan bir servistir.

Vergi Numarasına SMS
Vergi No SMS, GSM numaralarını bilmediğiniz kurumlara vergi numaraları üzerinden SMS gönderilmesini sağlayan servistir. Vergi numaralarına sahip olduğunuz müşterilerinizin yetkililerine Vergi No’ya SMS servisi ile ulaşabilir, bilgilendirme, reklam/pazarlama mesajlarını gönderebilirsiniz. SMS gönderiminde Vergi Numarasına karşılık gelen numaralar Özel Şifre Yetkilisi, İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi ve Karar Vericidir. Bu yetkililerden tümüne veya seçilenlerine gönderim yapılabilir. Mesajın ulaşması için ilgili kişinin telefon numarasının Operatör Rehber ’ine kayıtlı olması gerekmektedir.

Yurtdışı SMS
Yabancı ve yurtdışı operatörlerin abonelerine uygun tarifeler ile JetSMS ürün ailesini kullanarak SMS gönderilmesini sağlar.

MMS
MMS, bir kısa mesaj içerisine sabit veya hareketli görsel nesneler (resim, hareketli resim, video) kullanmayı mümkün kılan mesajlaşma sistemidir. MMS ile marka görselleri öne çıkarılabilir ve daha etkili kampanyalar düzenlenebilir.

JetSMS’in geniş ürün yelpazesi ve entegre çözümleri arasında size uygun çözümü mutlaka bulacaksınız. Üstelik tüm çözümler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda değiştirilebilir, geliştirilebilir. %100 Müşterilerimizin ihtiyacına göre sistemlerine entegre edilebilir durumdadır. Biotekno, yazılım gücü, şirketinizin ihtiyaçlarını çözmek için her zaman yanınızda olacaktır.

Mobil İletişim yükselen bir ivme ile gelişim gösteriyor.” Siz de müşterilerinizle bir SMS uzaklığında iletişim halinde olmaya ne dersiniz?

TopluSMS Özellikleri

Türkçe SMS: Türkçe alfabede bulunan tüm harfleri kullanarak mesajlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Uzun SMS: Uzun mesaj ile 640 karaktere kadar mesaj yazabilirsiniz.

VIP SMS: Öncelikli olarak bankacılık ve finans kurumlarında şifre gönderimi gibi kritik süreci kontrol eden yapıdır.

İleri Tarihli SMS: Mesajlarınızı istediğiniz tarih ve saat için kurabilirsiniz.

Wap Push: Mesajlarınıza link ekleyerek istediğiniz sayfaya ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Flash SMS: Gönderdiğiniz SMS’ler kullanıcıların gelen kutusuna düşmeden, Cep telefonunun ekranında görüntülenir.

Periyodik SMS: Mesajlarınızı otomatik hale getirebilirsiniz.

Özel Gün Mesaj: Hedef kitlenize özel günlerinde otomatik SMS gönderebilirsiniz.

SMS Stop: Ay sonunda sürpriz faturalarla karşılaşmamak için SMS gönderim limitinizi belirleyebilirsiniz.

RSS ile Raporlama: Size özel oluşturulan link sayesinde yaptığınız gönderimlerin raporunu RSS okuyucunuzdan görebilirsiniz.

Kopya SMS: Bilgisayar başında olmanıza gerek olmadan kontrol sizde olur.

JetSMS Data: Müşterilerinizden aldığınız bilgilerle veritabanınızı oluşturabilirsiniz.

Dil Desteği: Tüm dillerde mesajlar gönderebilirsiniz.

Saha Grup SMS: Cep telefonunuzun mesaj bölümünden Web’de tanımlı gruplarınıza toplu mesaj gönderebilirsiniz.

Black Hour: Gönderim yapılmasını istemediğiniz saat aralığını belirtebilir, o saatlerde SMS’lerinize ara verebilirsiniz.

Periyodik Rapor: SMS gönderim raporlarınızı otomatik olarak mail adresinize alabilirsiniz.

Kara Liste Yönetimi: Kurumunuzdan SMS almak istemeyen numaraları kara listenize ekleyebilirsiniz.

Şablon Yönetimi: Mesajlarınızı sistemde şablonlar alanına kayıt edebilir, gönderimlerinizde şablonlarınızı kullanabilirsiniz.

 

İnteraktif SMS

İnteraktif SMS, müşterilerinizin veya hedef kitlenizin bir servis numarası üzerinden size mesaj göndermesini sağlayan ve karşılıklı iletişiminize olanak sağlayan bir servistir.

İnteraktif SMS servisi ile müşterilerinizin ürün ve servisleriniz hakkındaki görüş ve taleplerini öğrenebilir, düzenlediğiniz kampanya ve yarışmalara katılım sağlayabilirsiniz. Üstelik gelecek olan mesaj metnine göre otomatik cevaplar dönülmesini sağlayabileceğiniz gibi kişilere tek tek cevaplar da dönebilirsiniz.

İnteraktif SMS Ürünlerimiz

SMS to Chat

SMS to Chat, JetSMS sistemleri üzerinden, veritabanınızdaki tüm cep telefonlarına karşılıklı olarak SMS göndermenize, gönderdiğiniz SMS’leri anında ve online takip etmenize imkan tanır.

SMS to Mail

istenen e-mail cep telefonunun metin mesajı kısmına yazılıyor ve şirketiniz adına tanımlanmış olan İnteraktif SMS numarasına kısa mesajla gönderiyor. Gelen mesaj JetSMS’in SMS to Mail servisi tarafından ilgili mail grubuna mail olarak iletiliyor.

SMS to Rapor

SMS to Rapor ile personellerinizden aldığınız geribildirimleri eş zamanlı görüntüleyip, raporlayabilirsiniz.

Anket

Kurumunuz adına anketler düzenleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz anket sorularına verilen cevapları İnteraktif SMS ile bilgisayarınızdan kolayca takip edebilirsiniz.

Yarışma

Kurumunuzda yarışmalar düzenleyebilir, katılımı anında görüntüleyip sonuçlarını kolaylıkla interaktif SMS ekranlarınızdan takip edebilirsiniz.

Fanatik

Hazırladığınız İnteraktif SMS senaryolarında müşterilerden aldığınız cevaplar içerisinden en çok SMS gönderen müşterilerinizi listeleyebilir ve bu fanatikler grubuna özel hediye veya özel kampanya kurguları oluşturabilirsiniz.

 

Akıllı Pazarlama

Akıllı Pazarlama çözümlerimiz ile müşterilerinizle izinli pazarlama iletişimi kurun, etkili pazarlama aktiviteleri gerçekleştirerek satışlarınızı artırın, güvenli ve hızlı sorgulamalar ile doğru analizler yapın…

Sorgulama Servisleri, firmaların, müşterilerini daha yakından tanımaları, analizler doğrultusunda hedef kitlelerine doğru hizmetleri sunabilmeleri için güvenlik önlemlerini arttırıcı yenilikçi mobil servisler geliştirebilmelerini sağlayan sorgulama ve doğrulama servisleri bütünüdür.

İzinli Pazarlama, Yeni yönetmelik kapsamında alıcı kitlenize ücretsiz ve kolay ret hakkı imkanı tanımanız gerekmektedir!

JETSMS İzinli Pazarlama Servisleri ile SMS gönderilerinizin sonuna Biotekno kısa numarası veya size özel alacağımız özel kısa numara ile , müşterilerinizin ücretsiz bir şekilde SMS atabileceği ONAY ve RET bildirimlerini otomatik olarak yönetebileceksiniz!

SMS Kampanyaları, SMS Kampanyaları, abone tarafından ilk SMS’in kuruma, markaya veya servise tanımlanmış kısa numara veya uzun numaraya gönderilmesiyle başlayan, SMS Kampanyasının senaryosu dahilinde etkileşimli olarak gerçekleşen SMS kurgularından oluşur.

Mobil Pazarlama kampanyalarında kampanyanızın hedef kitlesinin kaç kişi olduğunu belirler, ulaştığınız bu kişilerin ne kadarının geri dönüş yaptığını net olarak bilirsiniz.

Mobil Sayfa, Mobil Sayfa, SMS gönderimlerinizi zenginleştiren, daha çok içerik sunmanızı sağlayan ve mobil cihazlar üzerinden ulaşılabilen bir internet sayfasıdır. Mobil Sayfa çözümümüz ile kampanya detaylarınızı müşterilerinize aktarabilir, ürünlerinizin görsellerini paylaşabilirsiniz.

“Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi ile ilgili 15 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan yönetmeliğe göre indirim, hediye gibi promosyonlar, mesaj içeriğinde açıkça ve detaylı şekilde belirtilmelidir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir